Anshelm Dahl

432668

ANSHELM DAHL (1897-1964): Naturmotiv, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 36x57 cm

Fack 38

Anshelm Dahl

Budhistorik (32 bud)
3001926
3 400
3001924
3 200
3001919
3001923
2 800
3001919
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.