Lionello Balestrieri färgetsning

432667

LIONELLO BALESTRIERI (1872-1958): "Beethoven-Andante Cadante", signerad i plåten, etsning, 26x50 cm

Något gulnad

Fack 45

Budhistorik (5 bud)
2997153
500
2996693
450
2996902
2996693
2995591

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.