Emil Hellbom oljemålning

432664

EMIL HELLBOM (1895-1969): Stockholmsmotiv Gamla Stan, signerad E. Hellbom, olja på pannå, 41x47 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 44

Emil Hellbom oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3002344
3002330
750
3002065
700
3001015
650
3000978
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer