Emil Hellbom oljemålning

432664

EMIL HELLBOM (1895-1969): Stockholmsmotiv Gamla Stan, signerad E. Hellbom, olja på pannå, 41x47 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 44

Emil Hellbom oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3002344
3002330
750
3002065
700
3001015
650
3000978
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.