Sven-Olof Ehren färglitografier

432662

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2), Nautiska motiv med fartyg, signerade samt numrerade 58/360, färglitografier, 38x56 cm

Fack 45

Budhistorik (14 bud)
3001093
2995807
2998954
2995807
950
2998953
900

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.