Laterna Magica och glasbilder

432660

LATERNA MAGICA, GLASBILDER, 1800/1900-talets början, projektor i bemålad plåt och mässing, ett större antal glasbilder/foton, varierande motiv, bl a stadsbilder, båtar mm

Skador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 4

Laterna Magica och glasbilder

Budhistorik (16 bud)
3001749
2 400
3001744
3001744
3001531
2999790

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.