Gerald Steffe

432659

GERALD STEFFE (född 1939): Figurscen, signerad Gerald Steffe, numrerad 245/270, färglitografi, ramad bakom glas

Fack 44

Gerald Steffe
Budhistorik

2017-01-09 kl 20:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.