L Zerboni

432658

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Genremotiv, L Zerboni, signerad samt med plakett på ramen, ca 60x75 cm

Omfattande krackelyr, mindre repa

Konst, Äldre måleri

Rum 2

L Zerboni

Budhistorik (5 bud)
2998475
3000145
2998475
750
3000142
700
2998475

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.