L Zerboni

432658

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Genremotiv, L Zerboni, signerad samt med plakett på ramen, ca 60x75 cm

Omfattande krackelyr, mindre repa

Konst, Äldre måleri

Rum 2

L Zerboni

Budhistorik (5 bud)
2998475
3000145
2998475
750
3000142
700
2998475

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer