Erik Håfström

432657

ERIK HÅFSTRÖM (1909-1979): Motiv med havsbodar, sigernad samt daterad -52, olja på duk, 51x42 cm

Fack 44

Erik Håfström

Budhistorik (4 bud)

3002254
450
2999247
2998967
2995652

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.