Ejnar Kohlmann oljemålning

432656

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Sjölandskap, signerad Ejnar Kohlman samt daterad -51, olja på duk, ca 41x36 cm

Fack 38

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2994392
500
2994499
450
2994392
2994498
2994392

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.