Ejnar Kohlmann oljemålning

432656

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Sjölandskap, signerad Ejnar Kohlman samt daterad -51, olja på duk, ca 41x36 cm

Fack 38

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2994392
500
2994499
450
2994392
2994498
2994392

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer