Johan Gunnar Johnson

432655

JOHN GUNNAR JOHNSON (1915-68): Stilleben med kaffekvarn, signerad John Johnson, olja på duk, 60x75 cm

Fack 42

Johan Gunnar Johnson

Budhistorik

2017-01-09 kl 18:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.