Stolar 4 st Björnums Slöjdfabrik

432651

STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik Made in Sweden, 1950-tal, sits och ryggbricka klädda i röd galon, benställning i stålrör, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Budhistorik (16 bud)
3002522
1 700
3000720
1 600
3000720
3002521
1 400
3000720
1 300

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer