Stolar 4 st Björnums Slöjdfabrik

432651

STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik Made in Sweden, 1950-tal, sits och ryggbricka klädda i röd galon, benställning i stålrör, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Budhistorik (16 bud)
3002522
1 700
3000720
1 600
3000720
3002521
1 400
3000720
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.