Karmstolar av windsormodell

432647

KARMSTOLAR, 5 st, windsormodell, 1900-tal, genombruten ryggbricka, sitthöjd 48 cm

slitage

Rum 3

Karmstolar av windsormodell

Budhistorik (12 bud)
3002498
4 600
2999070
4 400
2995989
4 200
2994476
2995988
3 800

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.