Karmstolar av windsormodell

432647

KARMSTOLAR, 5 st, windsormodell, 1900-tal, genombruten ryggbricka, sitthöjd 48 cm

slitage

Rum 3

Karmstolar av windsormodell

Budhistorik (12 bud)
3002498
4 600
2999070
4 400
2995989
4 200
2994476
2995988
3 800

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer