Reseikon

432642

RESEIKON, 1900-talets början, 3-delad, bemålat trä, ca 32x40 cm

Slitage

Diverse, Konst, Teckningar

Monter 3

Reseikon

Budhistorik (28 bud)
3002249
3 400
3002252
3 200
3002249
3002113
2 800
3002113
2 400

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.