Bruno Mathsson stolar Mia

432638

BRUNO MATHSSON, "Mia", stolar, 5 st., DUX, cremefärgat skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fläckar, mindre skador

Möbler, Design

Bruno Mathsson stolar Mia

Budhistorik (2 bud)

3002312
1 600
2994792

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.