Bruno Mathsson stolar Mia

432638

BRUNO MATHSSON, "Mia", stolar, 5 st., DUX, cremefärgat skinn med stomme i förkromad metall, tillverkade för Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fläckar, mindre skador

Möbler, Design

Bruno Mathsson stolar Mia

Budhistorik (2 bud)

3002312
1 600
2994792

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer