Oljemålning

432637

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, nakenmodell i blomma, olja på pannå, otydligt signerad, 61x50 cm

Fack 27

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2998282
650
2998224
600
2995411
550
2998223
550
2995411
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.