Åke Sander oljemålning

432633

ÅKE SANDER (född 1958): "Fjällbäck", monogramsignerad och daterad ÅS -97, olja på duk, ca 59x59 cm

Fack 24

Åke Sander oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2996018
550
3003370
500
2996018
450
2998869
2996018

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.