Uno Vallman oljemålning

432631

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskapsbild, signerad och daterad Uno Vallman 1974, olja på duk, ca 60x73 cm

Tavelvagn 16

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3000923
3002804
3000923
3000911
1 900
3000911
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.