Uno Vallman oljemålning

432630

UNO VALLMAN (1913-2004): Fäbod, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 46x55 cm

Fack 45

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3003366
3003365
1 400
3003354
1 300
3003352
3003336

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.