Carl Wilhemsson etsning

432624

CARL WILHELMSSON (1866-1928): "Ellen", signerad C Wilhelmsson, samt i trycket CW 1918, etsning, 29x21 cm

Oläslingt nummer av 25 exemplar

Fack 23

Carl Wilhemsson etsning

Budhistorik (17 bud)
3001766
1 300
3001763
3001765
3001763
3001692

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer