John Thorgren oljemålning

432623

JOHN THORGREN (född 1918): "Fåröbild II", signerad och daterad J Thorgren -72, utställningsetikett ā tergo, olja på duk, ca 98x138 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm

Rum 9

John Thorgren oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3002248
5 400
3002246
5 200
3002240
5 000
3002234
4 800
3002233
4 600

Slutpris SEK:
5 400
551 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.