John Thorgren oljemålning

432623

JOHN THORGREN (född 1918): "Fåröbild II", signerad och daterad J Thorgren -72, utställningsetikett ā tergo, olja på duk, ca 98x138 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm

Rum 9

John Thorgren oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3002248
5 400
3002246
5 200
3002240
5 000
3002234
4 800
3002233
4 600

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer