Erik Olsson

432622

ERIK OLSSON (1901-1986)Komposition, färglitografi, signerad och daterad Erik Olsson 1983, numrerad 31/75, ca 52x33 cm

Fack 30

Erik Olsson
Budhistorik (6 bud)
3002115
550
3001770
500
3001409
450
3000475
2996420

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.