Esaias Thorén färglitografi

432621

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, sgnerad och daterad Esaias Thorén -80, HC XXVIII/L, färglitografi, ca 35x45 cm

Fack 22

Esaias Thorén färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3002219
3002212
1 900
3002206
1 800
3002204
1 700
3002192
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.