Esaias Thorén färglitografi

432621

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, sgnerad och daterad Esaias Thorén -80, HC XXVIII/L, färglitografi, ca 35x45 cm

Fack 22

Esaias Thorén färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3002219
3002212
1 900
3002206
1 800
3002204
1 700
3002192
1 600

Slutpris SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer