Gustav Arne

432619

GUSTAV ARNE (1925-2011): Motiv med båtar och hus, signerad pch daterad G Arne 1974, olja på duk, ca 54x80 cm

Smärre dukskador

Tavelvagn 15

Gustav Arne

Budhistorik (14 bud)
3001854
3001685
2 800
3000830
2 600
3000824
2 400
3000822

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer