Gustav Arne

432619

GUSTAV ARNE (1925-2011): Motiv med båtar och hus, signerad pch daterad G Arne 1974, olja på duk, ca 54x80 cm

Smärre dukskador

Tavelvagn 15

Gustav Arne

Budhistorik (14 bud)
3001854
3001685
2 800
3000830
2 600
3000824
2 400
3000822

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.