Angelica Wiik färglitografi

432617

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA-upplaga, färglitografi med glitter, ca 29 x 42,5 cm; oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3001422
1 400
3001106
1 300
3000638
3000528
2994766

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer