Angelica Wiik färglitografi

432617

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA-upplaga, färglitografi med glitter, ca 29 x 42,5 cm; oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3001422
1 400
3001106
1 300
3000638
3000528
2994766

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.