Angelica Wiik färglitografi

432615

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA.upplaga, ca 59x40 cm, oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3001640
1 700
3001608
1 600
3001607
3001593
1 400
3001154
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.