Lars Jonsson färglitografi

432614

LARS JONSSON (född 1952): "Kvällstankar", signerad Lars Jonsson, EA XX/XL, färglitografi, bladmått 42x59,5 cm

Rum 15

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3002422
2 400
3002302
3002417
3002302
3002026
1 700

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.