Nordiska Kompaniet fåtöljer

432613

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, varav en etikketmärkt NK, randig klädsel med sittdyna, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Rum 19

Nordiska Kompaniet fåtöljer

Budhistorik (10 bud)
3002325
1 600
3001973
3001957
1 400
3001951
1 300
3001932

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.