Byrå Karl Johan

432612

BYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i alm, beslag i mässing, höjd ca 92, 106x44 cm

Omarbetad, senare beslag, nyckel saknas, ytskador, fanérbortfall

Rum 6

Byrå Karl Johan

Budhistorik (26 bud)
3002370
3002366
3 800
3002365
3 600
3002353
3 400
3002361
3 400

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.