Lennart Jirlow färglitografi

432608

LENNART JIRLOW (född 1936): Tryckeri, signerad och numrerad L. Jirlow 103/280, färglitografi, ca 62x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3002427
3002015
2 800
3002015
2 600
2994898
2 400
3002013

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer