Lennart Jirlow färglitografi

432608

LENNART JIRLOW (född 1936): Tryckeri, signerad och numrerad L. Jirlow 103/280, färglitografi, ca 62x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3002427
3002015
2 800
3002015
2 600
2994898
2 400
3002013

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.