Kandelabrar Louis Philippe Frankrike

432604

KANDELABRAR, 1 par, 1830-tal, Louis Philippe Frankrike, för 4 ljus vardera, brännförgylld och patinerad brons, höjd 52 cm

Metall, Belysning

Budhistorik (12 bud)
3002445
12 000
3000625
11 000
3000624
9 800
2999362
8 400
2997608
8 200

Slutpris SEK:
12 000
1 211 EUR, 1 438 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.