Salongsgrupp Nordiska Kompaniet

432601

SALONGSGRUP, 5 dlr, Karl-Johanstil, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, fanerade med björk, bestående av bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått inkl. klaffar, 73, 134x70 cm, nyckel finns

Skador, lagningar, slitage

Rum 19

Budhistorik (5 bud)
3002225
1 300
3002216
3002195
2996398
2994956
500

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.