Salongsgrupp Nordiska Kompaniet

432601

SALONGSGRUP, 5 dlr, Karl-Johanstil, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, fanerade med björk, bestående av bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått inkl. klaffar, 73, 134x70 cm, nyckel finns

Skador, lagningar, slitage

Rum 19

Budhistorik (5 bud)
3002225
1 300
3002216
3002195
2996398
2994956
500

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer