Väskfrontstycke

432598

VÄSKFRONTSTYCKE/ CHUVAL, antik, turkmensk, ca 166x105 cm

Skador, lagningar, skador/spår av äldre malangrepp, jämnt hårdare slitage, fläckar, reducerade kortsidor

Mattor/Textilier

Väskfrontstycke

Budhistorik (9 bud)
3002528
700
3002536
650
3002528
600
3002533
550
3002528
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.