Väskfrontstycke

432598

VÄSKFRONTSTYCKE/ CHUVAL, antik, turkmensk, ca 166x105 cm

Skador, lagningar, skador/spår av äldre malangrepp, jämnt hårdare slitage, fläckar, reducerade kortsidor

Mattor/Textilier

Väskfrontstycke

Budhistorik (9 bud)
3002528
700
3002536
650
3002528
600
3002533
550
3002528
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer