Bofors bordslampa

432593

BOFORS, bordslampa, 1940-tal, förkromad metall, kupa i slipat glas, märkt pil genom B samt daterad 1948, höjd ca 44 cm

Åldersrelaterad patina

Belysning, Bordslampor, Metall

Hylla 5

Bofors bordslampa

Budhistorik (11 bud)
2996108
1 300
3001758
2996108
3001733
2996108
600

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.