Carl Michael von Hausswolff White cross

432587

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF (född 1956): "White cross" ur serien Red Night, Santa Fe1999, signerad och numrerad CM von Hausswolff, 4/25. c-print, 75x50 cm.

Proveniens: Gallery Niklas Belenius, Stockholm

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
3002540
3002538
3 800
3002537
3 600
3002529
3 400
3002526
3 200

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.