Folke Truedsson oljemålning

432582

FOLKE TRUEDSSON (1913-1989): Kustbild med blekinge-ekor, signerad och daterad F.Truedsson -48, olja på duk, 54x60 cm

Folke Truedsson oljemålning

Budhistorik

2017-01-09 kl 21:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.