Figurer Kina

432581

FIGURER, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålade i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 18-26 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt, Porslin

Monter 6

Figurer Kina

Budhistorik (2 bud)

2998607
450
2998180

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.