Rokokobyrå

432578

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i ek, draghandtag i förgylld brons, 84, 128x60 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, fanérskador

Rum 21

Rokokobyrå

Budhistorik (13 bud)
3003746
8 800
3003741
8 600
3003740
8 000
3003715
7 600
2999065
7 200

Slutpris SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.