Beck & Jung Girocubes

432576

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg,1939-2007): skulptur, multipel, "Girocubes", signerad och daterad Beck o Jung 1977, numrerad 12/700, gjuten aluminium samt svart akrylplast, höjd 4,5 cm, 8x8 cm

Ytslitage

Konst, Skulpturer

Beck & Jung Girocubes

Budhistorik (11 bud)
3000544
850
2996448
2996448
650
2999020
600
2996448
550

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer