Beck & Jung Girocubes

432576

BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg,1939-2007): skulptur, multipel, "Girocubes", signerad och daterad Beck o Jung 1977, numrerad 12/700, gjuten aluminium samt svart akrylplast, höjd 4,5 cm, 8x8 cm

Ytslitage

Konst, Skulpturer

Beck & Jung Girocubes

Budhistorik (11 bud)
3000544
850
2996448
2996448
650
2999020
600
2996448
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.