Nadezda Streltsova oljemålning

432572

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Nybroviken, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50x55 cm, oramad

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Rum 20

Budhistorik (48 bud)
3002238
14 000
3002221
13 500
3002203
13 000
3002213
13 000
3002203
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 413 EUR, 1 677 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.