Nadaezda Streltsova oljemålning

432571

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50x60 cm, oramad

Rum 16

Budhistorik (71 bud)
3002456
42 000
3002453
40 000
3002452
39 000
3002448
38 000
3002447
37 000

Slutpris SEK:
42 000
4 103 EUR, 4 801 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.