Axel Peter olja på duk

432554

AXEL PETER (1863-1942): Porträtt av flicka med hund, signerad Ax. Peter samt daterad 1933, olja på duk, ca 106x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Axel Peter olja på duk

Budhistorik (15 bud)
3000845
3000843
3000842
950
3000841
900
3000840
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer