Axel Peter olja på duk

432554

AXEL PETER (1863-1942): Porträtt av flicka med hund, signerad Ax. Peter samt daterad 1933, olja på duk, ca 106x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Axel Peter olja på duk

Budhistorik (15 bud)
3000845
3000843
3000842
950
3000841
900
3000840
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.