Axel Peter olja på pannå

432552

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med blommor, signerad Ax. Peter, olja på pannå, ca 57x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Axel Peter olja på pannå

Budhistorik (13 bud)
3000298
850
3000369
3000298
750
3000215
700
2999918
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer