Pinnstolar 6 stycken

432551

PINNSTOLAR, 6 st snarlika, bemålad bok, 4 vita och 2 gröna, formpressad sits, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, 1 stol med något lös sits/limbehov

Möbler, Stolar

Hylla 9

Pinnstolar 6 stycken

Budhistorik (20 bud)
3000473
3000343
3000472
1 900
3000343
1 800
2999523
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer