Pinnstolar 6 stycken

432551

PINNSTOLAR, 6 st snarlika, bemålad bok, 4 vita och 2 gröna, formpressad sits, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, senare bemålning, 1 stol med något lös sits/limbehov

Möbler, Stolar

Hylla 9

Pinnstolar 6 stycken

Budhistorik (20 bud)
3000473
3000343
3000472
1 900
3000343
1 800
2999523
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.