Yrjö Edelmann litografi

432549

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Kvinna i park, signerad, konstnärens utgåva, litografi, tryckytans mått ca 60x48 cm

Fack 23

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (9 bud)
3000747
700
2997259
650
2997162
600
2996083
550
2995618
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.