John Baptist Jackson tre träsnitt

432545

JOHN BAPTIST JACKSON (1701-c.1780), Tre klärobskyrträsnitt, efter Veronese och Rembrandt, ca 55x35 cm
LITTERATUR: bl a Kainen 20-21

Skador, revor, fläckar, lagningar

Rum 9, Vagga 3

Budhistorik (5 bud)
3035374
650
3035371
450
3035357
3035356
3028189

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.