Käthe Kollwitz etsning

432544

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945), Frau an der Wiege, 1897/1903, osignerad etsning, utgiven i Die grafischen Künste 1903, 27x14,5 cm
Litteratur: Knesebeck 40, Klipstein 38

Käthe Kollwitz etsning
Budhistorik (15 bud)
3034514
2 800
3034841
2 600
3034514
1 800
3034748
1 700
3034514

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.