Koffert

432536

KOFFERT, 1900-talet första hälft, svart, med lyfthandtag i skinn, invändigt med uttagbar lådor, galgar och lönnfack, Märk H. Axelson Malmö, höjd ca 108, 58x41 cm

Nyckel saknas, slitage

Diverse, Fashion

Rum 12

Koffert

Budhistorik (26 bud)
3000622
2 600
3000609
2 400
3000072
3000608
3000072
1 800

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer