Koffert

432536

KOFFERT, 1900-talet första hälft, svart, med lyfthandtag i skinn, invändigt med uttagbar lådor, galgar och lönnfack, Märk H. Axelson Malmö, höjd ca 108, 58x41 cm

Nyckel saknas, slitage

Diverse, Fashion

Rum 12

Koffert

Budhistorik (26 bud)
3000622
2 600
3000609
2 400
3000072
3000608
3000072
1 800

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.