Per Hasselberg parian

432534

PER HASSELBERG, "Grodan", parian, Gustavsberg, 1900-talets början, signerad P Hasselberg, sockeln märkt RS Gustafsberg -09 E, höjd ca 38 cm

Fotnagg

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin

Rum 21

Per Hasselberg parian

Budhistorik (28 bud)
3000922
5 000
3000972
5 000
3000922
4 800
3000971
4 600
3000922
4 400

Slutpris SEK:
5 000
505 EUR, 599 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.