Thure Wallner oljemålning

432533

THURE WALLNER (1888-1965): Tjäder, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 33x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2999366
2017-01-07 11:40:30

2017-01-11 kl 14:08
Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.