Sameknivar brevkniv

432491

SAMEKNIVAR, 3 st, BREVKNIV, benarbete, med slidor i ben, varav en daterad 1930, total längd ca 18-30 cm

En med skador, bruksslitage

Diverse, Etnografica, Allmoge

Monter 1

Sameknivar brevkniv

Budhistorik (15 bud)
3000644
2998727
3000643
1 900
2998727
1 800
3000642
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer